Domy Zielonej Synergii – Domy energooszczędne

Czym jest BrickWood?

Nowa technologia w branży budowlanej.

BrickWood to innowacyjna technologia budowlana, oferująca prosty proces konstrukcji, trwałe i ekologiczne cegły oraz komfort dla domowników. Specjalne cegły zapewniają prostotę i efektywność budowy, są odporne na uszkodzenia i przyjazne dla środowiska. Wybierając BrickWood, inwestujesz w solidną i zrównoważoną konstrukcję domu. To nowoczesne rozwiązanie dla osób poszukujących spokoju i innowacyjności w budownictwie.

Bloczki BrickWood

Technologia ta bazuje na mocowaniu cegieł za pomocą wkrętów i pianki montażowej. Każda cegła posiada wbudowany łącznik, który pozwala na zespojenie ze sobą sąsiednich cegieł. Cały budynek ocieplany jest wełną skalną lub styropianem, następnie nakładana jest siatka oraz klej.

Zalety BrickWood

Cegła BrickWood jest stworzona z ekologicznych materiałów. Do jej produkcji i zabezpieczenia używane są najlepsze materiały dostępne na rynku.

Główne zalety tego roziwązania:

  • Dobre parametry termiczne
  • Wytrzymałość konstrukcji
  • Łatwość montażu
  • Możliwość budowania domów pasywnych
  • Niska waga cegieł
  • Szybki montaż

Technologia BrickWood

Wykorzystywany przez nas materiał został przebadany w Instytucie Techniki Budowlanej w Warszawie, co daje gwarancję bezpieczeństwa i skuteczności technologii BrickWood. Innowacyjna technologia budowy domów BrickWood otrzymała Krajową Ocenę Techniczną ITB-KOT-2020/1548 wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie z zapisem „pozytywna ocena właściwości użytkowych dla zestawu modułowych pustaków BRICKWOOD do wykonywania ścian zewnętrznych i wewnętrznych budynków.”