Domy Zielonej Synergii – Domy energooszczędne

Projekty gotowe

ZIELONY Z102 D

𝐙𝐈𝐄𝐋𝐎𝐍𝐘 Z102 D to projekt funkcjonalnego i taniego w budowie domu. Prosta konstrukcja oraz dach dwuspadowy pozwoli zaoszczędzić pieniądze.

Wnętrze domu to część dzienna: duży i jasny salon, jadalnia oraz kuchnia, komunikacja oraz część do pracy i wypoczynku domowników. W dużej sieni można wydzielić ścianką odrębną garderobę bądź wstawić pojemną szafę na kurtki, płaszcze i buty. Spokojnie można umieścić wygodny fotel oraz duże lustro aby zapewnić sobie komfort ubierania. Kominek ustawiony w sercu domu jest widoczny z każdego miejsca w salonie jak i z jadalni. Kuchnia otwiera się na salon, łącząc obie przestrzenie. Na parterze znajduje się dodatkowy pokój, który może służyć jako pokój gościnny bądź gabinet do pracy. Poddasze to strefa nocna dla mieszkańców, gdzie znajdują się 3 wygodne sypialnie oraz rodzinna łazienka z pralnią.

W domu 𝐙𝐈𝐄𝐋𝐎𝐍𝐘 z102 D życie kwitnie w jego wnętrzu jak i na zewnątrz, w pięknie urządzonym ogrodzie. Tras od strony salonu jest zadaszony wysuniętym fragmentem dachu, gdzie można urządzać grillowe imprezki w każdą pogodę.

Powierzchnia zabudowy 87,98 m²
Powierzchnia użytkowa 118,20 m²
Powierzchnia po podłogach 121,20 m²

Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz!

Sprawdź również inne projekty